TISKOVINY A SAMOLEPY

ORIGINÁL

KARO reklama s.r.o.

Zajistíme vám firemní tiskoviny, vizitky, pozvánky, obálky, katalogy, prospekty, letáky, brožury, plakáty, postery, samolepky, laminace, vazby, razítka a mnoho dalších tiskovin. Při výrobě disponujeme digitálním a ofsetovým tiskem.
Digitální tisk
V případě digitálního tisku jde o malonákladový tisk, který je ideální v případě potřeby menšího množství různých bloků, brožur, katalogů, kalendářů atd.
Výhody digitálního tisku:
expresní termíny
jednodušší a časově kratší grafické zpracování
výrazně nižší ceny při malonákladových zakázkách
To vše v nákladech desítek, stovek nebo maximálně několika tisíc kusů. Pokud potřebujete tiskoviny odlišného designu, je malonákladový tisk ta správná volba.
Ofsetový tisk
Je vhodný pro vysokonákladový tisk. Technologie ofsetového tisku je dnes jednou z nejpoužívanějších a nejefektivnějších metod tisku. Má celou řadu možností a při vhodné kalkulaci a množství vyniká i nízkou cenou.
Výhody ofsetového tisku:
levnější pro náklady od stovek kusů výše
větší kvalita tisku velkých barevných ploch než u digitálního tisku
tisk i velmi jemných detailů
umožňuje tisk přímých barev
Je ideální pro tisk jednobarevných i plnobarevných letáků, tisk publikací, tisk katalogů a brožur, ale i plakátů a obalů.

Ve spektru našich tiskárenských služeb najdete velmi kvalitní a cenově výhodný ofsetový tisk, díky kterému vám zhotovíme veškeré firemní tiskoviny a materiály podle vašich představ. V oblasti ofsetového tisku máme za námi stojí více než 20 let zkušeností.
POMŮŽEME

Kontaktujte nás s čímkoliv

 U nás vám vyrobíme reklamu, která bude opravdu vidět.
KARO
Ve spektru našich tiskárenských služeb najdete velmi kvalitní a cenově výhodný ofsetový tisk, díky kterému vám zhotovíme veškeré firemní tiskoviny a materiály podle vašich představ.

V oblasti ofsetového tisku máme za námi stojí více než 20 let zkušeností.
Proč KARO reklama s.r.o.?
nejširší nabídka v regionu
vlastní tiskařské provozy a dílny
garance kvality a ověřené technologie potisků
program množstevních slev
krátké termíny dodání
25 let práce a zkušeností v reklamě
POPTÁVKA
NAŠE SLUŽBY
KONTAKT
KARO
© 2024 KARO REKLAMA s.r.o. | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů
cross
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram