ČASTÉ DOTAZY

KARO

KARO reklama s.r.o.

Je součástí služeb i zhotovení návrhu?

Služby poskytujeme "od A do Z". To znamená od úvodní fáze přípravy návrhu, přes kalkulaci výsledné ceny, až po samotnou realizaci. Služby zhotovujeme také na základě klientem dodaných grafických návrhů.

Co vše ode mě budete potřebovat?

V úvodní fázi si připravte svoji vizi a cíl, kterého chcete dosáhnout. Obvykle je potřeba upřesnit nebo zaslat charakteristické prvky identity firmy: loga, barvy a slogany (má-li už vaše firma nějaké).

Od klienta neočekáváme znalost designu nebo způsobů realizace, ovšem máte-li v této oblasti konkrétní představy, můžete je uvést při samotné objednávce, případně později v kterékoliv fázi zhotovení.

Jak učinit objednávku?

Reklamní dárky si můžete vybrat z kompletní nabídky jednotlivých katalogů. Objednávku nebo poptávku je možné zaslat e-mailem a telefonicky na čísle 736 483 482, nebo nám můžete napsat přes facebook.

Kdy použít reklamní potisk?

Doby, kdy každý chtěl mít reklamní zboží jako svou další vizitku, jsou dávno pryč, dnes se pro potisk volí střídmější branding. Většinou stačí samotné logo, decentně umístěné v ladícím barevném provedení.

Rádi s vámi budeme tyto věci konzultovat a pomůžeme vám vybrat ideální provedení.

Kdy dostaneme objednané zboží?

Běžný termín dodání katalogového zboží s potiskem je 10 dní až 14 dní. To platí na námi nabízené zboží s firemním potiskem z našich katalogů zboží, které máme skladem. Individuálně se lze domluvit i na zkráceném termínu dodání bez navýšení ceny.

Pokud se jedná o originálnější předměty a náročnější zvolené technologie potisku, může nám výroba trvat déle.

Reklamní zboží bývá i sezónní záležitostí (některá období v roce jsou více exponovaná - výstavy, veletrhy, dárky na konci roku), zde pochopitelně jsme limitování kapacitou našich výrobních dílen.

S požadavkem na zkrácení termínu jsme si vždy poradili, ale i tak se vyplatí objednávku reklamních předmětů plánovat dopředu.

Způsob odběru zboží?

Realizované objednávky si můžete vyzvednou osobně na našem výdejním oddělení v Hradci Králové. Pokud nejste z Hradce Králové nebo okolí, zboží vám zašleme smluvenou spediční společností, která dodá zboží do 24 hod po celé ČR na vámi uvedenou adresu.

Co dělat, když nenajdu zboží v katalogu?

Nabídka reklamních předmětů je opravdu široká a mnohdy není jednoduché orientovat se jen na základě nabízeného obrázku nebo popisu v katalogu.

Uvedením zdroje (dodavatele reklamních předmětů kde jste našli zboží, o které máte zájem) zkrátíte čas nutný na identifikaci výrobku, a tedy i rychlost předložení naší nabídky.

Pokud zboží v katalogu nenaleznete, napište nám e-mail na reklama@karo.cz nebo volejte na 736 483 482.

 
 
 
Proč KARO reklama s.r.o.?
nejširší nabídka v regionu
vlastní tiskařské provozy a dílny
garance kvality a ověřené technologie potisků
program množstevních slev
krátké termíny dodání
25 let práce a zkušeností v reklamě
POPTÁVKA
NAŠE SLUŽBY
KONTAKT
KARO
© 2024 KARO REKLAMA s.r.o. | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů
cross
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram